Informace pro nové klienty

Masérka Ivana: provádím terapeutické hloubkové masáže – po krátkém rozhovoru si vás „projedu na sucho“ reflexním hmatem a řasou, kdy se vyjeví přesnější potíže pohybového aparátu, ošetřím měkké tkáně a fascie a poté přijde na řadu masáž sezamovým olejem, při které Vám odstraním svalové napětí, rozmasíruji zatuhliny, navrátím svalovou strukturu do té správné podoby. Poté Vás již budu v pravidelných intervalech udržovat, abyste se cítili stále dobře a Vaše svalová soustava byla v dobrém stavu, bez bolestí. Přijímám klienty pro stálou, i nepravidelnou/jednorázovou spolupráci.

Masér Jakub: rád bych svým případným budoucím klientům vysvětlil princip mé práce – provádím terapeutické masáže, při kterých Vám odstraním svalové napětí, ošetřím spoušťové body, rozmasíruji zatuhliny, navrátím svalovou strukturu do té správné podoby. Poté Vás již budu v pravidelných intervalech udržovat, abyste se cítili stále dobře a Vaše svalová soustava byla v perfektním stavu, bez bolestí.

Spolupracuji s velmi dobrými fyzioterapeuty s různou specializací, takže dokáži zajistit komplexní služby a v případě potřeby Vás nasměrovat dále. Pokud tedy při masáži zjistíme nějaký problém, který se masáží vyřešit nedá, postarají se o Vás moji kolegové (sono, fyzio, rhb).
Prostě vždy se někam posuneme, aby byl problém co nejlépe vyřešen.

Jak z předchozího odstavce vyplývá, chodí ke mě klienti, kteří  mají zájem pouze o pravidelné masáže v nějakém rozumném intervalu (ideálně každých 4-6 týdnů), nikoliv ti, kteří potřebují jen akutně s něčím pomoci a potom se opět vrátí, až když je někde nějaký další problém.  Taková práce nemá smysl – neustále opravovat důsledky, aniž by se zamezilo příčině, navíc na jednorázové masáže nemám časové kapacity, vzhledem k množství stálých klientů. Pokud tedy hledáte maséra, za kterým se budete pravidelně rádi vracet, jste na správném místě. V masážích se nemusíte orientovat, vždy Vám na míru dle momentální situace připravím terapii, která povede ke zdárnému výsledku.

Snažím se mít pro své stálé klienty přijatelné objednací lhůty, proto jak již bylo uvedeno výše, nemohu přijímat zákazníky, kteří chtějí pouze jednorázovou masáž, pouze pro dlouhodobější spolupráci (krom výpadků, tam jako náhradníka mohu vzít do uvolněného termínu klienta i jednorázově). Pravidelná spolupráce není vázána žádnou smlouvou, pokud klient již využívat služeb nechce, prostě se dále neobjedná, tak jednoduché to je, jen do budoucna ztrácí nárok na přednostní termíny a nižší cenu + se může stát, že budu mít dlouhodobě plný stav.

Doporučuji přečíst rubriku Odpovědi na časté dotazy, tam naleznete vše, co potřebujete, včetně infa, jak bude probíhat první návštěva 🙂