Kontakt

Pracovní doba je vždy orientační, řídí se objednávkami. Níže se můžete objednat ke konkrétnímu masérovi dle specializace. Pracujeme 7 dní v týdnu (střídáme se v níže uvedené dny). Na Vaše zprávy reagujeme vzhledem k našemu pracovnímu vytížení do 24 hodin – děkujeme za pochopení.

Masérka Ivana – Hloubkové a klasické masáže, měkké a fasciální techniky, manuální lymfatická masáž,  segmentovaná reflexní masáž, Indická masáž Snéhan, kraniosakrální biodynamika. Volné termíny k dispozici + přijímám nové klienty!
Čtvrtek, pátek, sobota:        10:00 – 19:00
Pouze SMS nebo Whatsapp, prosím NEVOLAT! : (+ 420) 776 210 002
E-mail: ikolarova@yahoo.com (pouze obecné dotazy, neslouží pro objednávání!)

Masér Jakub – Hloubkové terapeutické a sportovní masáže, terapie trigger points, tejpování, baňkování, těhotenské masáže, Dornova metoda, Breussova masáž.
Aktuálně přijímám nové klienty na masáže pouze jako náhradníky, klidně napište a třeba něco najdeme 😉
Neděle:                              09:30 – 17:00
Pondělí, úterý, středa:    13:00 – 22:00
Pouze SMS nebo Whatsapp, prosím NEVOLAT! : (+ 420)  722 207 007
Aktuálně na masáže nepřijímám nové klienty vzhledem k naplnění kapacit. Pokud by mi někdo náhle vypadl, uvolněný termín dávám vždy na www.facebook.com/sportrehabcz


POZOR: vždy den před termínem zasíláme zákazníkům připomínkovou info sms, pokud zpráva nedorazí den předem do 15:00, prosím ihned nám dejte vědět.

Přijďte prosím do čekárny vždy cca 5 min před sjednaným termínem.

Provozovna:  pozor, dočasná změna vstupu!

Po objednání nás navštívíte v nestátním zdravotnickém zařízení v areálu TVM Tower (dříve hotel DUM), Kutilova 3061/2, Praha 4 Modřany. Z důvodu rekonstrukce schodiště, které vedlo přímo přes dvůr do čekárny, je dočasný vstup přímo přes hotel – půjdete tedy do hlavního vstupu hotelu, před Vámi bude recepce a vedle ní turnikety. Na recepci řeknete, že jdete do firmy Sportrehab – buď za Jakubem Šťastným, nebo Ivanou Kolářovou, dostanete vstupní kartu a tou si pípnete u turniketu (stejně Vás to pak pustí až budete odcházet), přímo za recepcí půjdete (jakoby ji obejdete zezadu) chodbou vpravo, všude jsou šipky a cedule, pak chodbou rovně a jste u nás. Níže jsou fotografie.

Po vstupu do společné čekárny zdravotnického zařízení máme poslední dveře na konci chodby na pravé straně s označením firmy SPORTREHAB.CZ a zvonkem „Jakub Šťastný – sportrehab.cz“, tento zvonek je společný pro oba maséry. Po příchodu prosím stiskněte tlačítko, vydává pouze světelný signál, přijdeme pro Vás ve sjednaný čas.

Parkování je zajištěno zdarma před hotelem, případně je možno stát v sídlišti, nebo v krajním případě využít parkoviště Kauflandu a Billy, která jsou od hotelu asi 100 metrů.
Jedete-li autobusem, tak zastávka Labe, případně Družná (ale půjdete zbytečně déle a do kopce).