Kontakt

Pracovní doba je vždy orientační, řídí se objednávkami. Níže se můžete objednat ke konkrétnímu masérovi dle specializace. Pracujeme 7 dní v týdnu (střídáme se v níže uvedené dny). Na Vaše zprávy reagujeme vzhledem k našemu pracovnímu vytížení do 24 hodin – děkujeme za pochopení.

Masérka Ivana – Hloubkové a klasické masáže, měkké a fasciální techniky, manuální lymfatická masáž,  segmentovaná reflexní masáž, Indická masáž Snéhan, kraniosakrální biodynamika. Volné termíny k dispozici + přijímám nové klienty!
Čtvrtek, pátek, sobota:        10:00 – 19:00
Pouze SMS nebo Whatsapp, prosím NEVOLAT! : (+ 420) 776 210 002
E-mail: ikolarova@yahoo.com (pouze obecné dotazy, neslouží pro objednávání!)

Masér Jakub – Hloubkové terapeutické a sportovní masáže, terapie trigger points, tejpování, baňkování, těhotenské masáže, Dornova metoda, Breussova masáž.
Aktuálně nepřijímám nové klienty na masáže, pouze na tejpování!
Neděle:                              09:30 – 17:00
Pondělí, úterý, středa:    13:00 – 22:00
Pouze SMS nebo Whatsapp, prosím NEVOLAT! : (+ 420)  722 207 007
Aktuálně na masáže nepřijímám nové klienty vzhledem k naplnění kapacit. Pokud by mi někdo náhle vypadl, uvolněný termín dávám vždy na www.facebook.com/sportrehabcz


POZOR: vždy den před termínem zasíláme zákazníkům připomínkovou info sms, pokud zpráva nedorazí den předem do 15:00, prosím ihned nám dejte vědět.

Přijďte prosím do čekárny vždy cca 5 min před sjednaným termínem.

Provozovna:

Po objednání nás navštívíte v nestátním zdravotnickém zařízení v areálu TVM Tower (dříve hotel DUM), Kutilova 3061/2, Praha 4 Modřany, samostatný vchod přes terasu se schody ve zvýšeném přízemí z pravé strany hotelu, viz fotografie níže. (nevstupujte tedy do hotelu, ale obejděte ho celý zprava po úzké cestě podél železného plotu). Po vstupu do společné čekárny zdravotnického zařízení máme hned první dveře na levé straně s označením firmy SPORTREHAB.CZ a zvonkem „Jakub Šťastný – sportrehab.cz“, tento zvonek je společný pro oba maséry. Po příchodu prosím stiskněte tlačítko, vydává pouze světelný signál, přijdeme pro Vás ve sjednaný čas.

Parkování je zajištěno zdarma před hotelem, případně je možno stát v sídlišti, nebo v krajním případě využít parkoviště Kauflandu a Billy, která jsou od hotelu asi 100 metrů.
Jedete-li autobusem, tak zastávka Labe, případně Družná (ale půjdete zbytečně déle a do kopce).