Kontakt

Pracovní doba je vždy orientační, řídí se objednávkami. Níže se můžete objednat ke konkrétnímu terapeutovi dle specializace.  Na Vaše zprávy reagujeme vzhledem k našemu pracovnímu vytížení do 24 hodin. Náhle uvolněné termíny vypisujeme vždy na naší FB stránce facebook.com/sportrehabcz

Fyzioterapeutka Marika – McKenzie metoda, DNS dle Koláře, Proprioceptivní neuromuskulární facilitace (PNF), Klappovo lezení, Diagnostika a terapie funkčních poruch, metoda „suché jehly“, senzomotorická stimulace a tejpování
Středa, čtvrtek:                      pracovní doba dle objednávek
Pouze SMS nebo Whatsapp, prosím NEVOLAT! : (+ 420) 777 052 022

Masérka Ivana – Hloubkové a klasické masáže, měkké a fasciální techniky, manuální lymfatická masáž,  segmentovaná reflexní masáž, Indická masáž Snéhan, kraniosakrální biodynamika. 
Čtvrtek, pátek, sobota:        10:00 – 19:00
Pouze SMS nebo Whatsapp, prosím NEVOLAT! : (+ 420) 776 210 002
E-mail: ikolarova@yahoo.com (pouze obecné dotazy, neslouží pro objednávání!)

Masér Jakub – Hloubkové terapeutické a sportovní masáže, terapie trigger points, tejpování, baňkování, těhotenské masáže, Dornova metoda, Breussova masáž, Grastonova metoda.
Neděle:                                   09:30 – 17:00
Pondělí, úterý, středa:         13:00 – 22:00
Pouze SMS nebo Whatsapp, prosím NEVOLAT! : (+ 420)  722 207 007


Přijďte prosím do čekárny vždy alespoň 5 min před sjednaným termínem.

Provozovna.

Po objednání nás navštívíte v nestátním zdravotnickém zařízení v areálu TVM Tower (dříve hotel DUM), Kutilova 3061/2, Praha 4 Modřany. Do čekárny se vstupuje venkovní cestou podél dlouhého zábradlí po pravé straně od hlavního vchodu, uvidíte ocelové schody na terasu s přístřeškem, hned za dveřmi je chodba s čekárnou.

Po vstupu do společné čekárny zdravotnického zařízení máme první dveře  na pravé straně s označením firmy SPORTREHAB.CZ. Po příchodu k nám můžete stisknout zvonek, je společný pro všechny, posaďte se a vyčkejte, přijdeme pro Vás ve sjednaný čas.

Parkování je zajištěno zdarma před hotelem, případně je možno stát v sídlišti, nebo využít parkoviště Kauflandu a Billy, která jsou od hotelu asi 100 metrů.
Jedete-li autobusem, tak zastávka Labe, případně Družná (ale půjdete zbytečně déle a do kopce).