Volné termíny

Na této stránce uvádím, od kterého všedního a nedělního dne je možné se ke mě objednat. Z časových důvodů sem nemohu psát každou konkrétní volnou hodinu. Do uvedených termínů je vždy zcela plný stav. Pokud nechcete čekat, je možnost zakoupit VIP termín – tj. vezmu Vás v nejbližší sobotu.  Pokud by mi nějaký klient náhle zrušil objednávku, informaci o uvolněném termínu uvedu primárně na firemním Facebooku:  http://www.facebook.com/sportrehabcz/

Vzhledem k velkému množství stálých klientů (cca 80+ lidí), kteří ke mě chodí v pravidelných intervalech po cca 3-5 týdnech, mám objednací lhůty bohužel delší. Abych zachoval ještě stále přijatelnou délku objednání pro klienty, kteří mě navštěvují pravidelně, vždy přijmu pouze omezený počet nových zákazníků pro aktuální pololetí (netýká se samozřejmě tejpování a těch, kteří si zakoupí VIP termín).

Kapacita pro nové klienty: STOP STAV – nové klienty do odvolání bohužel již nepřijímám, je možno se však přihlásit jako náhradník, kdyby mi některý z klientů vypadl.
Kapacita pro VIP: vždy sobota – kapacita max. 2 klienti.
Nejbližší termín tejpování:  dle provozní doby (nutno se objednat)
Nejbližší termín masáží – všední den:  – stop stav.
Nejbližší termín masáží v neděli: – stop stav.

Pokud sháníte maséra, co má čas obratem, tak pravděpodobně nehledáte úplně kvalitní službu. (ne)Vytíženost o něčem také svědčí 🙂

  • pokud si přejete termín přehodit či ho z jakéhokoliv důvodu zrušit, vždy mne prosím s předstihem kontaktujte. Klienty, kteří mi neustále termíny ruší, nebo je opakovaně „zapomínají“, si dovoluji v budoucnu již neobjednávat.