Volné termíny

Na této stránce uvádím, od kterého všedního a nedělního dne je možné se ke mě objednat. Z časových důvodů sem nemohu psát každou konkrétní volnou hodinu. Do uvedených termínů je vždy zcela plný stav – opravdu mi nemá smysl volat, zda Vás nevezmu dříve. Pokud by mi nějaký klient náhle zrušil objednávku, informaci o uvolněném termínu uvedu primárně na firemním Facebooku:  http://www.facebook.com/sportrehabcz/

Dovoluji si upozornit, že v případě nedostavení se na masáž bez omluvy předem (např. klient na termín zapomene) vybírám storno poplatek dle ceníku, který bude přičten při další návštěvě, proto prosím, si své termíny hlídejte.

Vzhledem k velkému množství stálých klientů (cca 100+ lidí), kteří ke mě chodí v pravidelných intervalech po cca 3-5 týdnech, mám objednací lhůty bohužel delší.

Nejbližší termín tejpování:  dle provozní doby (nutno se objednat)
Nejbližší termín masáží – všední den:  12.06.2020 a dále
Nejbližší termín masáží v neděli:  28.06.2020

Pokud sháníte maséra, co má čas obratem, tak pravděpodobně nehledáte úplně kvalitní službu. (ne)Vytíženost o něčem také svědčí 🙂

  • pokud si přejete termín přehodit či ho z jakéhokoliv důvodu zrušit, vždy mne prosím s předstihem kontaktujte. Klienty, kteří mi neustále termíny ruší, nebo je opakovaně „zapomínají“, si dovoluji v budoucnu již neobjednávat.