Volné termíny

Na této stránce uvádím, od kterého všedního a nedělního dne je možné se ke mě objednat. Z časových důvodů sem nemohu psát každou konkrétní volnou hodinu. Do uvedených termínů je vždy zcela plný stav. Pokud nechcete čekat, je možnost zakoupit VIP termín – tj. vezmu Vás v některou sobotu.  Pokud by mi nějaký klient náhle zrušil objednávku, informaci o uvolněném termínu uvedu primárně na firemním Facebooku:  http://www.facebook.com/sportrehabcz/

Vzhledem k velkému množství stálých klientů (cca 100), kteří ke mě chodí v pravidelných intervalech po cca 4-6 týdnech, mám objednací lhůty bohužel dlouhé. Abych zachoval ještě stále přijatelnou délku objednání pro stálé klienty, vždy přijmu pouze omezený počet nových zákazníků pro aktuální pololetí (netýká se samozřejmě tejpování a těch, kteří si zakoupí VIP termín), případně vyhlásím stop stav.

Kapacita pro nové klienty: Momentálně STOP STAV – nové klienty do odvolání bohužel již nepřijímám, je možno se však přihlásit jako náhradník, kdyby mi některý z klientů vypadl.
Kapacita pro VIP: vždy některá sobota – kapacita max. 2 klienti.
Nejbližší termín tejpování:  dle provozní doby (nutno se objednat)
Nejbližší termín masáží – všední den:  – stop stav.
Nejbližší termín masáží v neděli: – stop stav.

Pokud sháníte maséra, co má čas obratem, tak pravděpodobně nehledáte úplně kvalitní službu. (ne)Vytíženost o něčem také svědčí 🙂

  • pokud si přejete termín přehodit či ho z jakéhokoliv důvodu zrušit, vždy mne prosím s předstihem kontaktujte. Klienty, kteří mi neustále termíny ruší, nebo je opakovaně „zapomínají“, si dovoluji v budoucnu již neobjednávat.