O mě….

Dovolte pár slov o mé osobě.

Předně jsem rád, že jste zavítali na mé stránky a došli jste až sem :o) Jak jste si již všimli z předešlých textů, jsem kvalifikovaný masér s odborností na hloubkové, regenerační, rekondiční a sportovní masáže, Dornovu metodu, Breussovu masáž, terapie spoušťových bodů bolesti (trigger points)  a tejpování (kineziotaping). Mám své studio ve fitness centru Vault gym v Praze 4 Modřanech a dále působím každý pátek jako stálý masér pro zaměstnance největší IT firmy v ČR. Mám za sebou již tisíce provedených masáží a bohatou praxi.

Touto cestou jsem se dal s vizí pomáhat lidem s jejich svalovými problémy způsobenými jak sportem, prací, tak nevhodným držením těla. Neustále se vzdělávám,  absolvuji školení, kurzy, vše co je potřeba k výkonu mé práce. Do klasických masáží tak přidávám stále nové prvky a techniky. Velmi mě těší pozitivní ohlasy mých klientů na mou práci, nejvíce však zlepšení jejich celkového zdravotního stavu. Snažím se vše dělat poctivě a maximálně efektivně.

Spousta klientů se mě často ptá, jakou masáž zvolit a která je pro ně nejvhodnější – já používám při masáži kombinaci všech technik, které ovládám, vždy dle dané situace a potřeby. Snažím se lidem účinně pomoci, proto nemám v nabídce 20 druhů masáží, z nichž 3/4 na daný problém neefektivních. Vše co dělám musí mít nějaký smysl a prokazatelný, nejlépe okamžitý, účinek.

Kdo jsou moji klienti? Všichni, kteří mají rádi vyšší intenzitu a funkční masáže, které pomáhají – odstraňují jejich problémy, nebo jim chtějí předcházet a chodí ke mě v pravidelnějším intervalu, neboť chápou, že jedna masáž za půl roku k ničemu nepovede.

V mém dosavadním portfoliu jsou nejen vrcholoví sportovci (mistři ČR a Evropy ve fitness/kulturistice, v plavání, veslování, bojových sportech atd.) ale hlavně „obyčejní“ lidé z řad široké veřejnosti, ať už se jedná o maminky s dětmi, které mají problémy se zády,  lidé pracující v kanceláři u PC s bolestmi šíje, lidé důchodového věku s bolestmi zad, nebo naopak zaměstnanci pracující celou směnu ve stoje (namáhaná bederní páteř) atd.

sportovni  kineziotaping

  

  

Studio

Prostory se nachází v novém a moderním fitness centru Vault gym, v prvním patře obchodního domu Vltava (Obchodní náměstí 1590/4, Praha 4, Modřany). Samozřejmostí je naprosté soukromí + možnost použít sociální zařízení (sprcha+wc), případně nabídky fitness baru. Místnost je vybavena novou klimatizací.

Reference na mé služby naleznete na níže uvedeném odkazu:
https://www.facebook.com/sportrehabcz/reviews/

Hudbu nepouštím relaxační (už kvůli umístění provozovny a tomu, že nedělám žádné relaxační masáže), nýbrž hraje přímo z fitka moderní, dynamičtější, která se k hloubkovým masážím hodí 🙂

K práci používám nové, kvalitní masérské lehátko s výborným polstrováním a hlavovým nástavcem, nikde nic netlačí ani nemačká, na masáž šíje a ramen pak speciální polstrovanou masážní židli s opěrkou hrudníku a hlavy. Samozřejmostí jsou kvalitní německé oleje, které nenechávají stopy na oděvu, dobře se roztírají a nezpůsobují alergické reakce. Samozřejmostí je stoprocentní dodržování hygienických norem (každý klient má své prostěradlo, svůj ručník, svou osušku, svůj potah na podhlavník, lehátko je vždy dezinfikováno, stejně tak hlavový nástavec).

Budu se těšit na návštěvu 🙂