O mě….

Kdo jsem…

Předně jsem rád, že jste zavítali na mé stránky a došli jste až sem :o) Jmenuji se Jakub a jak jste si již všimli z předešlých textů, jsem kvalifikovaný masér s odborností na hloubkové, regenerační, rekondiční a sportovní masáže, Dornovu metodu, Breussovu masáž, terapie spoušťových bodů bolesti (trigger points), těhotenské masáže, baňkování (z pohledu západní i čínské medicíny) a tejpování (kineziotaping). Řadu technik používám hlavně svých vlastních, které jsem vymyslel dle získaných zkušeností, praxe a poznatků. 
Mám své působiště v Praze 4 Modřanech (TVM Tower).
Za svou praxi jsem se vypracoval na maséra, za kterým se obrací také známé tváře ze světa profesionálního sportu a sem tam i televizní obrazovky :-). Několik let jsem také působil jako stálý masér pro společnost Alza.cz, téměř 5 let jsem byl masérem ve fitness centru Vault gym v Modřanech, příležitostně jsem také zván jako masér na různé společenské akce (naposledy jsem předváděl hloubkové masáže při slavnostním otevírání pobočky České spořitelny na Sofijském náměstí v Modřanech).
Mám za sebou tisíce provedených masáží, neustále se ve svém oboru snažím vzdělávat, neboť má práce je zároveň mým koníčkem.
Mezi mé další zájmy patří pravidelné cvičení v posilovně, díky tomu mám také přehled o různých svalových problémech,  které mé klienty trápí, neboť jsem si už také spoustou věcí z vlastní zkušenosti prošel.

Velmi mě těší pozitivní ohlasy mých klientů na mou práci, nejvíce však zlepšení jejich celkového zdravotního stavu. Snažím se vše dělat poctivě a maximálně efektivně.

O masážích…

Spousta klientů se mě často ptá, jakou masáž zvolit a která je pro ně nejvhodnější – já používám při masáži kombinaci všech technik, které ovládám, vždy dle dané situace a potřeby. Snažím se lidem účinně pomoci, proto nemám v nabídce 20 druhů masáží, z nichž 3/4 na daný problém neefektivních. Vše co dělám musí mít nějaký smysl. Nejlepší maséři jsou ti, kteří mají nějaké konkrétní zaměření a v tom se zdokonalují, nikoliv ti, kteří mají 50 certifikátů na vše možné a dělají nárazově od každého něco. Co stoprocentně neovládám, nemám prostě v nabídce, i s 90 procentním výsledkem bych nebyl spokojený 🙂

Kdo jsou moji klienti?

Všichni, kteří mají rádi vyšší intenzitu a funkční masáže, které pomáhají – odstraňují jejich problémy, nebo jim chtějí předcházet a chodí ke mě v pravidelnějším intervalu, neboť chápou, že jedna masáž za půl roku k ničemu nepovede.

V mém dosavadním portfoliu jsou nejen vrcholoví sportovci (mistři ČR ve fitness/kulturistice, powerliftingu, v plavání, veslování, bojových sportech atd.), mediálně známé osobnosti (herci, zpěváci), ale hlavně „obyčejní“ lidé z řad široké veřejnosti, ať už se jedná o maminky s dětmi, které mají problémy se zády,  lidé pracující v kanceláři u PC s bolestmi šíje, lidé důchodového věku s bolestmi zad, nebo naopak zaměstnanci pracující celou směnu ve stoje (namáhaná bederní páteř) atd.

Moje vize

Smyslem mé práce je tvořit pravidelnou klientelu, která se bude díky mým masážím cítit fyzicky dobře, nebudou mít svalové bolesti a z toho vyplývající problémy (i psychického rázu) a budou za mnou chodit v pravidelném intervalu, neboť chápou, že rozmasírovaný sval opravdu nevydrží být v takovém stavu rok v kuse a že je lepší preventivně problémům předcházet.

Certifikáty:

Mám ještě dalších X certifikátů, ale už je sem ani dávat nebudu, navíc sebevyšší počet certifikátů z nikoho ještě dobrého maséra neudělal, důležitý je talent, zkušenosti, znalosti a chuť se zlepšovat a neustále se učit novým věcem – práce musí být i koníčkem.

Budu se těšit na návštěvu 🙂