O mě….

Dovolte pár slov o mé osobě.

Předně jsem rád, že jste zavítali na mé stránky a došli jste až sem :o) Jak jste si již všimli z předešlých textů, jsem kvalifikovaný masér s odborností na hloubkové, regenerační, rekondiční a sportovní masáže, Dornovu metodu, Breussovu masáž, terapie spoušťových bodů bolesti (trigger points)  a tejpování (kineziotaping). Mám své studio ve fitness centru Vault Gym v Praze 4 Modřanech a dále působím každý pátek jako stálý masér pro zaměstnance největší IT firmy v ČR.

Touto cestou jsem se dal s vizí pomáhat lidem s jejich problémy pohybového aparátu. Dnes mám již za sebou tisíce masáží a stovky spokojených zákazníků a řadu odborných certifikátů a školení. Do klasických masáží tak přidávám nové prvky, poznatky a množství technik ze všech absolvovaných odborných seminářů a praxe. Neustále se v tomto oboru vzdělávám a aplikuji nové postupy. Velmi mě těší pozitivní ohlasy mých klientů na mou práci, nejvíce však zlepšení jejich celkového zdravotního stavu. Snažím se vše dělat poctivě a maximálně efektivně. Má práce je i mým koníčkem a životní náplní, dávám do ní vše – energii, čas i své zdraví, cena za mé služby je tedy naprosto adekvátní mým zkušenostem, maximálně odvedené práci a samozřejmě v ní v malém měřítku kompenzuji i náklady na mé zdravotní komplikace, z této činnosti vyplývající.

Pokud někde v nehtovém studiu nabízejí masáže za polovinu – prosím, neříkejte mi to, běžte klidně tam, pokud je pro Vás vodítkem pouze cena, nikoliv výsledek, není zde co řešit 🙂 stejně tak, chcete-li masáž „na hned“ protože zrovna TEĎ projíždíte kolem Modřan a hledáte kohokoliv, kdo Vás vezme, ani v tomto případě pro Vás nejsem ten pravý.

Spousta klientů se mě často ptá, jakou masáž zvolit a která je pro ně nejvhodnější – já používám při masáži kombinaci všech technik, které ovládám, vždy dle dané situace a potřeby. Snažím se lidem účinně pomoci, proto nemám v nabídce 20 druhů masáží, z nichž 3/4 neefektivních, nezabývám se věcmi, jako jsou lávové kameny, čokoládové či antistresové „masáže“ atd. Vše co dělám musí mít nějaký smysl a prokazatelný, nejlépe okamžitý, účinek.

Kdo jsou moji klienti? Všichni, kteří mají rádi vyšší intenzitu a funkční masáže, které pomáhají – odstraňují jejich problémy, nebo jim chtějí předcházet a chodí ke mě v určitém pravidelnějším intervalu, neboť chápou, že jedna masáž za půl roku k ničemu nepovede.

V mém dosavadním portfoliu jsou nejen vrcholoví sportovci (mistři ČR a Evropy ve fitness/kulturistice, v plavání, veslování atp.) ale hlavně „obyčejní“ lidé z řad široké veřejnosti, ať už se jedná o maminky s dětmi, které mají problémy se zády,  lidé pracující v kanceláři u PC s bolestmi šíje, lidé důchodového věku s bolestmi zad, nebo naopak zaměstnanci pracující celou směnu ve stoje (namáhaná bederní páteř) atd.

sportovni  kineziotaping

  

  

Studio

Prostory se nachází v rodinném fitcentru, ale neděste se 🙂 nikdo na Vás nebude „divně koukat“, je to opravdu přátelské prostředí, do kterého se budete rádi vracet, jako spousta mých zákazníků různého věku, postavy a pohlaví.

Studio se nachází v prvním patře OC Vltava (Obchodní náměstí 1590/4, Praha 4, Modřany), přímo v prostorách fitness centra Vault gym, první dveře nalevo od recepce. Samozřejmostí je naprosté soukromí + možnost použít sociální zařízení (sprcha+wc). Místnost je vybavena novou klimatizací.

Reference na mé služby naleznete na níže uvedeném odkazu:
https://www.facebook.com/sportrehabcz/reviews/

Hudbu nepouštím relaxační (už kvůli umístění provozovny a tomu, že nedělám žádné relaxační masáže), nýbrž hraje přímo z fitka moderní, dynamičtější, která se k hloubkovým masážím hodí 🙂

K práci používám nové, kvalitní masérské lehátko s výborným polstrováním a hlavovým nástavcem, nikde nic netlačí ani nemačká, na masáž šíje a ramen pak speciální polstrovanou masážní židli s opěrkou hrudníku a hlavy.  Samozřejmostí jsou kvalitní německé oleje, které nenechávají stopy na oděvu, dobře se roztírají a nezpůsobují alergické reakce. Samozřejmostí je stoprocentní dodržování hygienických norem (každý klient má své prostěradlo, svůj ručník, svou osušku, svůj potah na podhlavník, lehátko je vždy dezinfikováno, stejně tak hlavový nástavec).

Budu se těšit na návštěvu 🙂