Kontakt

Pracovní doba studia Praha 4 Modřany:

Pondělí-Čtvrtek:   09:00 – 21:00
Pátek a Sobota:    zavřeno
Neděle a svátky:   09:30 – 20:00

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, řídí se dle objednávek.

Průměrný objednací termín masáží: cca 1-4 dny, dle aktuálních kapacit.

Kontakt:

Reference zákazníků: kliknutím na tento odkaz na Facebooku
E-mail: jakub@sportrehab.cz
Facebook Messenger:  napsat zprávu
Telefon pro objednání: (+ 420)  722 207 007

  • pokud telefon nezvednu, či ho „típnu“ – omlouvám se, ale mám zrovna klienta a pracuji, ozvu se Vám zpět ihned, jak práci dokončím (což může být pár minut ale bohužel i dvě hodiny).
  • pokud chcete objednat na dnešek“ , můžete to samozřejmě zkusit, mohl mi nějaký klient termín zrušit, ale šance je opravdu malá. Na tejpování Vás určitě vezmu v ten samý den.
  • pokud si přejete termín přehodit či ho z jakéhokoliv důvodu zrušit, vždy mne prosím s předstihem kontaktujte. Klienty, kteří mi neustále termíny ruší, nebo je opakovaně „zapomínají“, si dovoluji v budoucnu již neobjednávat.
  • rád bych zopakoval, že pátek a sobota je vždy zavřeno.

Provozovna:

  1. Po objednání mě navštívíte ve studiu Sportrehab.cz – masáže a tejpování Praha 4 Modřany, které naleznete pvault-gym_repair_blue_p1římo v prostorách nového moderního fitness centra Vault gym hned vedle recepce, ve které se prosím před masáží vždy nahlašte – poté můžete využívat i sociální zařízení posilovny (sprchy, wc).
   Adresa:  Obchodní náměstí 1590/4, Praha 4, Modřany, PSČ 143 00, v 1. patře obchodního domu Vltava, hned nad prodejnou Albert. Parkování zajištěno před objektem (2h zdarma), případně jsou k dispozici v těsné blízkosti další dvě bezplatná parkoviště.
   Souřadnice GPS: 46.835378 / 17.105708
   oc-vltava  vaultgym  
  2. Pokud jste firemní klient či skupina o počtu min. 3 osob, přijedu ve vzájemně vyhovujícím termínu k Vám. Lze využít jako benefit pro Vaše zaměstnance, nebo si můžete s přáteli udělat soukromou wellness akci 🙂 Masážní lehátko, ručníky, oleje, hudbu, vše přivezu samozřejmě s sebou.