Kontakt

Pracovní doba:

Pondělí-pátek:   12:00 – 20:30
Sobota:    VIP – dle domluvy
Neděle a svátky:   09:30 – 17:00

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, řídí se dle objednávek.

Před tím, než mi zavoláte, se prosím podívejte na nejbližší volné termíny. V tomto odkazu uvádím i případnou dovolenou. Mám vždy na cca 4-6 týdnů plno, případně vyhlašuji stop stav na nové klienty, pokud však nechcete čekat, je možnost přijít některou sobotu, avšak s příplatkem za VIP termín, viz ceník.

Kontakt:

Reference od cca 50+ zákazníků: kliknutím na tento odkaz na Facebooku
E-mail: jakub@sportrehab.cz (pouze obecné dotazy, neslouží pro objednávání!)
Facebook Messenger:  napsat zprávu
Telefon pro objednání: (+ 420)  722 207 007    (*)

WhatsApp chatWhatsApp - napsat zprávu
  – objednávky / dotazy

    • (*) pokud telefon nezvednu, či ho „típnu“ – omlouvám se, ale mám zrovna klienta a pracuji, ozvu se Vám zpět ihned, jak práci dokončím.

Provozovna 1. – od neděle do pátku, kromě úterka: Po objednání mě navštívíte ve studiu Sportrehab.cz, které se nachází v areálu TVM Tower (dříve hotel DUM), Kutilova 3061/2, Praha 4 Modřany, samostatný vchod z pravé strany budovy hotelu po venkovních schodech s označením Mediclinic, první dveře jsou vchod do čekárny ordinací a hned první dveře s označením mé firmy je vstup ke mě (ve stejných dveřích je i vstup ke kolegyni na fyzioterapii, ke které se samozřejmě můžete také objednat).
Parkování je zajištěno zdarma před hotelem, případně je možno stát v sídlišti, nebo v krajním případě využít parkoviště Kauflandu a Billy, která jsou od hotelu asi 100 metrů.
Jedete-li autobusem, tak zastávka Labe, případně Družná (ale půjdete zbytečně do kopce).

Provozovna 2. – každé úterý: Po objednání mě navštívíte ve studiu Sportrehab.cz, které naleznete pvault-gym_repair_blue_p1římo v prostorách fitness centra Vault gym hned naproti recepci, ve které se prosím před masáží vždy nahlašte – poté můžete využívat i sociální zařízení posilovny (sprchy, wc).
Adresa:  Obchodní náměstí 1590/4, Praha 4, Modřany, PSČ 143 00, v 1. patře obchodního domu Vltava, hned nad prodejnou Albert. Parkování zajištěno před objektem (2h zdarma), případně jsou k dispozici v těsné blízkosti další dvě bezplatná parkoviště.
Souřadnice GPS: 46.835378 / 17.105708
oc-vltava   Vstup do masérny