Kontakt

Pracovní doba studia Praha 4 Modřany:

Pondělí-Čtvrtek:   09:00 – 21:00
Pátek a Sobota:    zavřeno
Neděle:                  09:00 – 20:00

Dovolená: 13.6.2018 – 20.6.2018

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, řídí se dle objednávek. Průměrný objednací termín je  1-3 dny, dle momentálních kapacit.

Kontakt:

Reference zákazníků: kliknutím na tento odkaz na Facebooku
E-mail: jakub@sportrehab.cz
Facebook Messenger:  napsat zprávu
Telefon pro objednání: (+ 420)  722 207 007

  • pokud telefon nezvednu, či ho „típnu“ – omlouvám se, ale mám zrovna klienta a pracuji, ozvu se Vám zpět ihned, jak práci dokončím, cca řádově do hodiny.
  • vzhledem k velkému zájmu o mé služby není možné Vás vzít obratem, čili  na hned / na dnešek“ bohužel nikoho neobjednávám s výjimkou tejpování. Pokud hledáte kohokoliv, kdo Vás vezme co nejdříve, bez ohledu na zkušenosti, reference a kvalitu práce, tak nejsem pro Vás ten pravý. Ti, kdo mě již znají, vědí, že se vyplatí na volný termín počkat 🙂
  • pokud si přejete termín přehodit či ho z jakéhokoliv důvodu zrušit, vždy mne prosím s předstihem kontaktujte. Stačí i pomocí sms zprávy. V případě, že se bez omluvy nedostavíte na sjednaný termín či termín zrušíte těsně před příchodem, příští objednávce nemusí být do úhrady storno poplatku uhrazeného předem, vyhověno.

Provozovna:

  1. Po objednání mě navštívíte ve studiu Sportrehab.cz – masáže a tejpování Praha 4 Modřany, které naleznete pvault-gym_repair_blue_p1římo v prostorách fitness centra Vault Gym hned vedle recepce, ve které se prosím před masáží vždy nahlašte – poté můžete využívat i sociální zařízení posilovny (sprchy, wc).
   Adresa:  Obchodní náměstí 1590/4, Praha 4, Modřany, PSČ 143 00, v 1. patře obchodního domu Vltava, hned nad prodejnou Albert. Parkování zajištěno před objektem (2h zdarma).
   Souřadnice GPS: 46.835378 / 17.105708
   oc-vltava  vaultgym  
  2. Pokud bydlíte v Modřanech, můžete si objednat mé služby přímo k Vám domů, pokud jste firemní zákazník s objednávkou min. 2 masáží v jeden den, je možno po celé Praze. Vše potřebné (lavice, prostěradlo, masážní oleje atd.) si přivezu s sebou.