Kontakt

Dle narizeni vlady jsou veskere sluzby od prosince 2020 v provozovnach uzavreny, nema smysl mi volat, zda Vas i presto vezmu. Beru pouze sve STALE klienty a to mimo svou provozovnu, jak uklada vladni narizeni. Dekuji za pochopeni.

Pracovní doba:

Pondělí-čtvrtek:   12:00 – 20:30
Pátek a sobota:    zavřeno
Neděle:                  09:30 – 17:00

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, řídí se dle objednávek.

Před tím, než mi zavoláte, se prosím podívejte na nejbližší volné termíny. V tomto odkazu uvádím i případnou dovolenou. Mám vždy na cca 4-6 týdnů plno, případně vyhlašuji stop stav na nové klienty.

Kontakt:

Reference od cca 50+ zákazníků: kliknutím na tento odkaz na Facebooku
E-mail: jakub@sportrehab.cz (pouze obecné dotazy, neslouží pro objednávání!)
Facebook Messenger:  napsat zprávu
Telefon pro objednání: (+ 420)  722 207 007    (*)

WhatsApp chatWhatsApp - napsat zprávu
  – objednávky / dotazy

    • (*) pokud telefon nezvednu, či ho „típnu“ – omlouvám se, ale mám zrovna klienta a pracuji, ozvu se Vám zpět ihned, jak práci dokončím.

Provozovna:

Po objednání mě navštívíte ve studiu Sportrehab.cz, které se nachází ve zdravotnickém zařízení v areálu TVM Tower (dříve hotel DUM), Kutilova 3061/2, Praha 4 Modřany, samostatný vchod z pravého rohu budovy hotelu po betonové cestičce podél dlouhého zábradlí s plakáty, poté po venkovních schodech na terasu, na okně je logo Mediclinic – ordinace praktických lékařů, vše viz fotografie níže (nevstupujte tedy do hotelu, stejně tak těsně u vchodu hotelu napravo je vchod do suterénu fyzioterapie, to jsou úplně jiné subjekty, tam mě opravdu nenajdete.), první dveře jsou vchod do čekárny ordinací a hned první dveře s označením mé firmy a zvonkem (Jakub Šťastný – sportrehab.cz) je vstup ke mě, ve stejných dveřích je i vstup ke kolegyni na fyzioterapii, ke které se samozřejmě můžete také objednat, máme společnou čekárnu, ale pracovny samostatné.

Parkování je zajištěno zdarma před hotelem, případně je možno stát v sídlišti, nebo v krajním případě využít parkoviště Kauflandu a Billy, která jsou od hotelu asi 100 metrů.
Jedete-li autobusem, tak zastávka Labe, případně Družná (ale půjdete zbytečně do kopce).