Kontakt

Pracovní doba studia Praha 4 Modřany:

Pondělí-Čtvrtek:   09:00 – 21:00
Pátek a Sobota:    zavřeno
Neděle a svátky:   09:00 – 20:00

Dovolená: 13.6.2018 – 20.6.2018

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, řídí se dle objednávek. Průměrný objednací termín je  1-3 dny, dle momentálních kapacit.

Kontakt:

Reference zákazníků: kliknutím na tento odkaz na Facebooku
E-mail: jakub@sportrehab.cz
Facebook Messenger:  napsat zprávu
Telefon pro objednání: (+ 420)  722 207 007

  • pokud telefon nezvednu, či ho „típnu“ – omlouvám se, ale mám zrovna klienta a pracuji, ozvu se Vám zpět ihned, jak práci dokončím, cca řádově do hodiny.
  • Pokud chcete objednat na hned / na dnešek“ , můžete to samozřejmě zkusit, mohl mi nějaký klient termín zrušit nebo přehodit. Pokud chcete tejpování, tak Vás vezmu zcela určitě. Každopádně, ti kdo mě již znají, vědí, že se vyplatí na volný termín počkat 🙂
  • pokud si přejete termín přehodit či ho z jakéhokoliv důvodu zrušit, vždy mne prosím s předstihem kontaktujte. Stačí i pomocí sms zprávy. V případě, že se bez omluvy nedostavíte na sjednaný termín či termín zrušíte těsně před příchodem, příští objednávce nemusí být do úhrady storno poplatku vyhověno.

Provozovna:

  1. Po objednání mě navštívíte ve studiu Sportrehab.cz – masáže a tejpování Praha 4 Modřany, které naleznete pvault-gym_repair_blue_p1římo v prostorách nového moderního fitness centra Vault gym hned vedle recepce, ve které se prosím před masáží vždy nahlašte – poté můžete využívat i sociální zařízení posilovny (sprchy, wc), případně využít nabídky nápojů na fitness baru.Adresa:  Obchodní náměstí 1590/4, Praha 4, Modřany, PSČ 143 00, v 1. patře obchodního domu Vltava, hned nad prodejnou Albert. Parkování zajištěno před objektem (2h zdarma), případně jsou k dispozici v těsné blízkosti další dvě bezplatná parkoviště.
   Souřadnice GPS: 46.835378 / 17.105708
   oc-vltava  vaultgym  
  2. Pokud jste firemní klient či skupina o počtu min. 3 osob, přijedu ve vzájemně vyhovujícím termínu k Vám. Lze využít jako benefit pro Vaše zaměstnance, nebo si můžete s přáteli udělat soukromou wellness akci 🙂 Masážní lehátko, ručníky, oleje, hudbu, vše přivezu samozřejmě s sebou.