Kontakt

Pracovní doba je vždy orientační, řídí se objednávkami. Níže se můžete objednat ke konkrétnímu masérovi dle specializace, kterou provádí.

Masérka Ivana – lymfatické a reflexní masáže
Sudé čtvrtky:        10:00 – 19:00
Pátek a sobota:    10:00 – 19:00
Telefon pro objednání  / whatsapp : (+ 420)  776 210 002
E-mail: ikolarova@yahoo.com (pouze obecné dotazy, neslouží pro objednávání!)

Masér Jakub – všechny uvedené masáže kromě lymfatických a reflexních
Pondělí až čtvrtek:   12:00 – 20:30
Neděle:                      09:30 – 17:00
pátek, sobota a liché čtvrtky volno
Telefon pro objednání  / whatsapp : (+ 420)  722 207 007 ( na masáže již z důvodu zaplnění kapacit téměř na půl roku dopředu nové klienty nepřijímám, pouze na tejpování. Pokud by mi někdo náhle vypadl, uvolněný termín dávám k dispozici vždy na www.facebook.com/sportrehabcz , časté telefonáty typu „potřebuji přijít dnes, nebo nejpozději zítra“ nemají opravdu žádný smysl )
E-mail: jakub@sportrehab.cz (pouze obecné dotazy, neslouží pro objednávání!)

————————————————————————————–
Přijďte prosím do čekárny cca 5 min před sjednaným termínem

Reference od cca 50+ zákazníků: kliknutím na tento odkaz na Facebooku


Provozovna:

Po objednání nás navštívíte ve studiu Sportrehab.cz, které se nachází v nestátním zdravotnickém zařízení v areálu TVM Tower (dříve hotel DUM), Kutilova 3061/2, Praha 4 Modřany, samostatný vchod přes terasu ve zvýšeném přízemí z pravé strany (rohu) hotelu, viz fotografie níže. (nevstupujte tedy do hotelu, ale obejděte ho kousek zprava). Po vstupu do objektu hned první dveře vpravo s označením firmy a zvonkem „Jakub Šťastný – sportrehab.cz“, tento zvonek je společný pro Jakuba i Ivanu, ve stejných dveřích je i vstup ke kolegyni na fyzioterapii k paní Liberdové, ke které se samozřejmě můžete také objednat, máme společnou čekárnu, ale pracovny samostatné. Po příchodu můžete stisknout zvonek (vydává pouze světelný signál) a posadit se, přijdeme pro Vás ve sjednaný čas.

Parkování je zajištěno zdarma před hotelem, případně je možno stát v sídlišti, nebo v krajním případě využít parkoviště Kauflandu a Billy, která jsou od hotelu asi 100 metrů.
Jedete-li autobusem, tak zastávka Labe, případně Družná (ale půjdete zbytečně do kopce).