Informace pro nové klienty

Rád bych svým případným budoucím klientům vysvětlil princip mé práce – provádím terapeutické masáže, při kterých Vám odstraním svalové napětí, ošetřím spoušťové body, rozmasíruji zatuhliny, navrátím svalovou strukturu do té správné podoby. Poté Vás již budu v pravidelných intervalech udržovat, abyste se cítili stále dobře a Vaše svalová soustava byla v perfektním stavu, bez bolestí při pohybech hlavy, ohybu trupu apod. Spolupracuji také s ověřenými fyzioterapeuty s různou specializací, takže dokáži zajistit komplexní služby a v případě potřeby Vás nasměrovat dále. Pokud tedy při masáži zjistíme nějaký problém, který se masáží vyřešit nedá, postarají se o Vás moji kolegové (sono, fyzio, rhb).
Prostě stoprocentní péče 🙂

Jak z předchozího odstavce vyplývá, chodí ke mě klienti, kteří  mají zájem o pravidelné masáže v nějakém rozumném intervalu (ideálně každých 4-6 týdnů), nikoliv ti, kteří potřebují jen akutně s něčím pomoci a potom se opět vrátí, až když je někde nějaký další problém.  Taková práce pro mě nemá smysl – neustále opravovat důsledky, aniž by se zamezilo příčině, to asi chápete, že je neefektivní. Pokud tedy hledáte maséra, za kterým se budete pravidelně rádi vracet, jste na správném místě. Snažím se mít pro své klienty přijatelné objednací lhůty, proto se omlouvám – ale nepřijímám zákazníky, kteří chtějí pouze jednorázovou masáž, pouze pro dlouhodobější spolupráci (krom výpadků, tam jako náhradníka mohu vzít do uvolněného termínu klienta i jednorázově). Pravidelná spolupráce není vázána žádnou smlouvou, pokud klient již využívat služeb nechce, prostě se dále neobjedná, tak jednoduché to je 🙂 

Nový klient hradí při první návštěvě standardní cenu, při splnění minima – tj. vždy alespoň 3 návštěv za 6 měsíců, dostává cenu stálého klienta. Je to z toho důvodu, že první  masáže bývají vždy fyzicky nejnáročnější  + sleva je odměnou za stálou spolupráci.

Máte-li nějaký dotaz, nebo se chcete objednat, kontaktujte mě prosím nejlépe přes whatsapp, pracuji prakticky pořád, tak se k telefonu jen tak nedostanu, nemáte-li whatsapp, zkuste zavolat, nebo zaslat sms.

Jakub