Informace pro nové klienty

Jsme dva maséři a každý má svou vlastní specializaci.

Masér Jakub

Rád bych svým případným budoucím klientům vysvětlil princip mé práce – provádím terapeutické masáže, při kterých Vám odstraním svalové napětí, ošetřím spoušťové body, rozmasíruji zatuhliny, navrátím svalovou strukturu do správné podoby. Poté Vás již budu v pravidelných intervalech udržovat, abyste se cítili stále dobře a Vaše svalová soustava byla v perfektním stavu, bez bolestí při pohybech hlavy, ohybu trupu apod. Spolupracuji také s ověřenými fyzioterapeuty s různou specializací, takže dokáži zajistit komplexní služby a v případě potřeby Vás přesměrovat dále.

Jak z předchozího odstavce vyplývá, chodí ke mě klienti, kteří  mají zájem o pravidelné masáže v nějakém rozumném intervalu (ideálně každých 4-6 týdnů), nikoliv ti, kteří potřebují jen akutně s něčím pomoci a potom se opět vrátí, až když je někde nějaký další problém. Neberte to špatně – ale nejsem ambulance, ani zážitkový relaxační salon ze slevového portálu, takto svou práci postavenou nemám. Ta práce pro mě i pro Vás  musí mít nějaký smysl – rád vidím na svých klientech zlepšení s každou další návštěvou, stejně tak jsem rád, když vím, na koho se ten den těšit :), spousta mých zákazníků mě navštěvuje od samého začátku mé masérské praxe. Pokud tedy hledáte maséra, za kterým se budete pravidelně rádi vracet, jste na správném místě. Snažím se mít pro své klienty přijatelné objednací lhůty, proto se omlouvám – ale nepřijímám zákazníky, kteří chtějí pouze jednorázovou masáž, pouze pro dlouhodobější spolupráci(krom výpadků, tam jako náhradníka mohu vzít do uvolněného termínu klienta i jednorázově).

Na mém webu naleznete všechny potřebné informace, jak bude probíhat první návštěva, jaké dělám typy masáží, jaké partie a kombinace doporučuji masírovat, kontraindikace, jaké typy poukázek přijímám a jak se u mě hradí služby, jaké mám nejbližší volné termíny, kde mě naleznete atd. Doporučuji si také přečíst rubriku Odpovědi na časté dotazy. Pokud by Vám bylo cokoliv nejasného, nebojte se mě zeptat, ideálně přes whatsapp.