Informace pro nové klienty

Rád bych svým případným budoucím klientům vysvětlil princip mé práce – provádím terapeutické masáže, při kterých Vám odstraním svalové napětí, ošetřím spoušťové body, rozmasíruji zatuhliny, navrátím svalovou strukturu do správné podoby. Poté Vás již budu v pravidelných intervalech udržovat, abyste se cítili stále dobře a Vaše svalová soustava byla v perfektním stavu, bez bolestí při pohybech hlavy, ohybu trupu apod. Spolupracuji také s ověřenými fyzioterapeuty s různou specializací, takže dokáži zajistit komplexní služby a v případě potřeby Vás přesměrovat dále.

Jak z předchozího odstavce vyplývá, chodí ke mě klienti, kteří  mají zájem o pravidelné masáže v nějakém rozumném intervalu (ideálně každých 3-5 týdnů), nikoliv ti, kteří potřebují jen akutně s něčím pomoci a potom se opět vrátí, až když je někde nějaký další problém. Nemyslím to zle – ale nejsem ambulance, ani zážitkový relaxační salon ze slevového portálu, takto svou práci postavenou nemám. Ta práce pro mě i pro Vás  musí mít nějaký smysl – rád vidím na svých klientech zlepšení s každou další terapeutickou masáží, stejně tak jsem rád, když vím, na koho se ten den těšit :), spousta mých zákazníků mě navštěvuje od samého začátku mé masérské praxe. Pokud tedy hledáte maséra, za kterým se budete pravidelně rádi vracet, jsem zde pro Vás. Snažím se mít pro své klienty přijatelné objednací lhůty, proto se omlouvám – ale nepřijímám momentálně zákazníky, kteří chtějí pouze jednorázovou masáž, s výjimkou těch, kteří si zakoupí sobotní VIP termín, viz Ceník.

V každém kvartálním období mohu přijmout jen omezený počet nových klientů, poté musím vyhlásit stop stav, opět z důvodu, aby objednací termíny nebyly extrémně dlouhé (jednu dobu to bylo téměř 12 týdnů) a mohl jsem zachovat svým zákazníkům stále pravidelnost. Do budoucna budu přibírat k sobě dalšího kolegu, aby se mohla kapacita navýšit. Jaké jsou aktuální volné kapacity zjistíte v kategorii „volné termíny“.

Na mém webu naleznete všechny potřebné informace, jak bude probíhat první návštěva, jaké dělám typy masáží, jaké partie a kombinace doporučuji masírovat, kontraindikace, jaké typy poukázek přijímám a jak se u mě hradí služby, jaké mám nejbližší volné termíny, kde mě naleznete atd. Doporučuji si také přečíst rubriku Odpovědi na časté dotazy. Pokud by Vám bylo cokoliv nejasného, nebojte se mě zeptat, ideálně přes whatsapp či messenger.

Budu se těšit na návštěvu.

Jakub