Dárkové poukazy (e-shop)

Pokud chcete obdarovat někoho blízkého zajímavým dárkem, nabízím elektronické poukázky (tzv. e-vouchery), které jsou platné pro provozovnu v Modřanech. E-voucher je unikátní kód v elektronické podobě, který zasílám po bezhotovostní platbě (převodem) do e-mailu spolu s instrukcemi pro objednání a fakturou, nebo Vám ho vygeneruji přímo v provozovně oproti platbě v hotovosti, či poukázkami Sodexo – Flexi, Relax či Fokus pass nebo poukázkami Edenred – Ticket Multi, Medica a Compliments. Po příchodu ke mě stačí tento kód předložit.

Do přílohy e-mailu zasílám také grafický voucher k vytištění (ve formátu .jpg) – pokud chcete někomu udělat radost a nechcete mu pouze předávat kód v textové podobě, můžete si sami vytisknout poukaz a vyplnit do něj ručně kód a expiraci (obojí naleznete v e-mailu), případně si ho můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže:

Elektronické vouchery mají platnost 6 měsíců (po dohodě možno kdykoliv jednorázově zdarma prodloužit, avšak maximálně o 1 měsíc od posledního dne platnosti) a jsou na 60 nebo 90 minut masáží dle vlastního výběru.

Objednat elektronický voucher na 60 / 90 min. můžete prostřednictvím formuláře níže.

Objednáním poukazu dáváte najevo svůj souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami.