Dárkové poukazy (e-shop)

Pokud chcete obdarovat někoho blízkého zajímavým dárkem, nabízím dva druhy poukázek, které jsou platné pro provozovnu v Modřanech, buď e-voucher, což je unikátní kód v elektronické podobě, který zasílám po bezhotovostní platbě (převodem) do e-mailu, nebo voucher vytištěný, který mám zhotovený a je možno si jej zakoupit bez objednání přímo na místě s úhradou v hotovosti či poukázkami Sodexo – Flexi, Relax či Fokus pass nebo poukázkami Edenred – Ticket Multi, Medica a Compliments.

1) Voucher předtištěný na 60 min. masáž dle vlastního výběru –  lze jej zakoupit přímo u mě v provozovně. Kvalitní oboustranný barevný tisk na pevném podkladu. Platnost činí 6 měsíců od data prodeje a je vypsána na jedné straně voucheru.

2) e-voucher (elektronický) na 60 min. masáž dle vlastního výběru – jedná se o unikátní kód, který Vám zašlu po úhradě e-mailem spolu s instrukcemi pro obdarovaného (instrukce jsou ve formátu .pdf a obsahují informace o provozovně, mapku, kontakty a otevírací dobu). Tento unikátní kód si stačí opsat, vytisknout či ukázat ve Vašem telefonu a pak jej pouze předložit.

Elektronické vouchery mají platnost 6 měsíců (po dohodě možno kdykoliv jednorázově zdarma prodloužit, avšak maximálně o 1 měsíc od posledního dne platnosti) a jsou na 60 minut masáží dle vlastního výběru.

Objednat elektronický voucher můžete prostřednictvím formuláře níže.

Objednáním poukazu ať elektronického tak předtištěného dáváte najevo svůj souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami.

[recaptcha]